HAKKIMIZDA

 

Seven Bahçe ve Balkon Mobilyaları

 

Bahçe mobilyası tasarımı, üretimi ve satışı yapan heyecanlı ve enerji dolu bir markayız. En iyi kaliteye sahip bahçe ve balkon oturma takımları, masa takımları ve salıncak seçeneklerimizle yaşam alanlarınız için ilham verici çözümler sunuyoruz. Masko Mobilya Kenti’nde bulunan göz alıcı ve modern bir showroom’umuzda 20 yıllık deneyimimizle en özel bahçe mobilyası koleksiyonunu sizler için özenle bir araya getirdik.

Müşterilerimizin bahçe ve balkonlarını rahatlık dolu mekanlara dönüştürmelerine yardımcı olmak ise en büyük tutkumuz. Seven konforunu yaşam alanlarınıza taşımak, sizleri kaliteli, modern ve göz alıcı bahçe mobilyalarıyla buluşturmak için sürekli heyecan duyuyoruz. Yaptığımız işi kesinlikle seviyoruz ve Masko Mobilya Kenti’nde bulunan mağazamızda yakın zamanda sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

 

20 Yıllık Deneyim

 

Bahçe mobilyalarında sahip olduğumuz 20 yıllık bilgi ve deneyimimizle bahçe ve balkonlarınızda konforlu, rahatlık dolu ve huzur veren ortamlar oluşturmak için hizmetindeyiz.

Yaşam alanlarınızı keyif veren mekanlar haline getirmek için heyecan duyan tecrübeli ekibimiz ve öncelediğimiz müşteri memnuniyeti hedefimizle ev ve iş yerlerinizi en güzel şekilde dönüştürmeye hazırız. Bahçe ve balkonlarınız için mobilyaları özelleştirmeniz mi gerekiyor? Yapabiliriz! Yıllara dayanan tecrübemizle mekanlarınıza, zevkinize ve bütçenize uygun çözümleri sizin için bulabiliriz.

 

 

Misyonumuz

 

Doğayla bütünleşik alanlarda daha fazla vakit geçirmenin insanları mutlu ettiğine ve modern yaşamın stresine karşı güçlü bir panzehir olduğuna inanıyoruz. Bu amaçla bahçeleri daha konforlu yaşam alanlarına dönüştürecek mobilyalar tasarlıyor, üretiyor ve satışını yapıyoruz. İnsanı temel alan yenilikçi ve modern yaşama rahatlık ve konfor katan bahçe mobilyalarımız ve çevreci yaklaşımlarımızla daha keyifli ve yaşanabilir bir dünyaya katkıda bulunmak temel amacımız. Kaliteden ödün vermeden, genel iş ahlakı ve prensipleri dahilinde yürüttüğümüz tüm faaliyetlerimizde müşterilerimize aynı değerle yaklaşmak, kaliteli hizmet sunmak ve kendini geliştiren öncü bir marka olmak, bizim misyonumuz

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR